Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
NAKRĘTKI NIERDZEWNE
NAKRĘTKI NIERDZEWNE

Nakrętki nierdzewne stosowane są do połączeń ze śrubami i prętami o niskiej wytrzymałości.W zależności od typu połączenia stosujemy różne rodzaje nakrętek:sześciokątna ,motylkowa,kołpakowa,niska,koronowa samohamowna.Nakrętki nierdzewne są odporne na korozję i charakteryzują się niską magnetycznością.Stal nierdzewna to materiał na bazie żelaza z ...

Nakrętki nierdzewne stosowane są do połączeń ze śrubami i prętami o niskiej wytrzymałości.W zależności od typu połączenia stosujemy różne rodzaje nakrętek:sześciokątna ,motylkowa,kołpakowa,niska,koronowa samohamowna.Nakrętki nierdzewne są odporne na korozję i charakteryzują się niską magnetycznością.Stal nierdzewna to materiał na bazie żelaza z przynajmniej 10,5% chromu. Materiał ten jest znany ze swej odporności na korozję i posiada różne zalety w zależności od ilości stopu chromu i niklu. Chrom tworzy warstwę ochronną, gdy wystawione na działanie tlenu, chroniąc stal przed korozją. Istnieje ponad 150 gatunki tego materiału z serii 304 i 316 ale te dwa są najbardzie popularne.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 128 elementów